حمایت پارک علم و فناوری پردیس از رویداد منظومه برای ارتقای کارآفرینی صنعت فضایی

پارک علم و فناوری ایران از ارتقای کارآفرینی در صنعت فضایی با سازمان نوآوری فضایی ایران حمایت می‌کند.

به گزارش مرکز نواوری فضایی کیهان، رویداد مسابقه‌محور چالش منظومه ماهواره‌ای با همکاری پارک علم و فناوری پردیس قصد دارد تا به طراحان و ایده‌پردازان صنعت فضایی، با ارتقای طراحی و توسعه کسب و کارهای موجود یا در حال راه‌اندازی خود حمایت کند. ارائه فناوری‌های بومی در حوزه طراحی منظومه ماهواره‌ها و ارائه تسهیلات به طرح‌هایی که در آن‌ها از فناوری های طراحی منظومه ماهواره ها استفاده شده باشد، از جمله برنامه‌های این مرکز جهت ارتقای صنعت فضایی است.

مرکز نواوری فضایی کیهان به همراه گروه رویدادهای فاطر، رویداد مسابقه‌محور منظومه را به‌منظور گردهمایی دانشجویان، طراحان، تولیدکنندگان، دست‌اندکاران، صاحب‌نظران و علاقه‌مندان این حوزه در سال جاری برگزار خواهد کرد. در طی فرایند این رویداد، «کارگاه طراحی ماموریت فضایی و آشنایی با نرم افزار STK» ، «کارگاه طراحی سیستمی» و «کارگاه توسعه طرح تجاری فضایی» برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است اولین گام جهت شرکت علاقه مندان در این رویداد، ثبت نام برای حضور در پیش‌رویداد از طریق پایگاه www.manzoumeh2019.ir  خواهد بود. همچنین علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در شبکه‌‌های اجتماعی می‌توانند با آدرس  manzoumeh2019@ نیز در ارتباط باشند.

فهرست